Apie mus

Mes mylime savo darbą ir dirbame tik kliento naudai.

Esame kvalifikuoti savo srities specialistai, todėl savaime suprantama, kad mūsų klientui visada bus pasiūlyta:

– nemokamas sąmatos sudarymas
– palanki gaminių kaina
– kvalifikuota pagalba pasirenkant gaminius
– greitas užsakymo pristatymas visoje Lietuvoje.
– gamintojų garantijos ir servisas
– visa reikalinga dokumentacija (montavimo/eksploatavimo instrukcijos, CE sertifikatai)
– asmeninė konsultacija mūsų biure arba pas klientą
– konsultacija telefonu arba el. paštu prieš ir po gaminių įsigijimo

Mūsų pasiekimai:

100% kliento poreikių patenkinimas
500ir daugiau namų džiaugiasi mūsų produkcija
2011rinkoje esame daugiau nei 6 metus!

Manome, kad nauda klientui tai: aukšta kokybė, išskirtinumas, palanki kaina ir saugumo jausmas, kurį užtikrina garantijos ir servisas.

Esame įsitikinę, kad saugumo jausmas yra labai svarbus, todėl siekiame, kad mūsų klientas jaustųsi saugiai. Mes pažadame, kad po pardavimo sandėrio, jei iškiltų techninės ar kitokio pobūdžio problemos susijusios su įsigyta produkcija, mūsų klientas niekada nebus paliktas vienas šios problemos spręsti.

Atstovaujame Lietuvoje gamintojus iš Vokietijos, Danijos, Austrijos, Ispanijos, Lenkijos ir kt. Europos valstybių. Siekiame pasiūlyti tik aukštos kokybės ir technologiškai išvystytus gaminius todėl gamintojus renkamės ypač preciziškai. Mūsų siūloma produkcija yra ilgaamžė ir išlaiko estetinę išvaizdą ilgus metus. Tai įgyvendinti padeda gamintojų gamybinių normų ir aukštų pagamintos produkcijos kokybės kontrolės normų laikymasis.

Kviečiame bendradarbiauti visus besistatančius ar rekonstruojančius namą privačius klientus, darbų vykdytojus, statybines ir prekybines organizacijas, architektus bei projektuotojus – kiekvieną ieškantį kokybiškų gaminių ir palankios kainos, patikimo tiekimo ar patarimo realizuojant novatoriškus sprendimus.