Apie mus

Specializuotas medziagu tiekejas

Statybinių medžiagų tiekimas teisingomis kainomis

 

Pradėję planuoti savo namo statybas, dažnas iš Jūsų pagalvoja, jog medžiagomis gali pasirūpinti tikrai pats. Juk paprasta – nuvažiuoji į didesnį prekybos centrą ir nusiperki ko reikia. Tačiau nuvykus į jį, supranti, jog ne viskas taip paprasta, kaip atrodo iš pradžių. Jus apakina gamintojų gausa, prekių įvairovė, statybos medžiagų pasirinkimas. Kainos taip pat skirtingos. Pasikvietus konsultantą, jis siūlo bele ką pagal savo suvokimą arba pasiūlo rinktis patiems.

O jei ir pavyksta išsirinkti reikalingas medžiagas, jas apmokėję suprantate, jog reikia surasti dar ir transportą, o didesnių gabaritų ir svorių medžiagas dar reikia ir iškrauti, sudėti į atitinkamas vietas statybvietėje. Vėl reikalinga skirti laiko ir organizuoti visus šiuos reikalus.

Kadangi statybos ne trumpas procesas ir tai gali tekti kartoti ne kartą, ir gal net per kelias prekybos vietas. Žinoma ir kainos skirtingose prekybos vietose skirtingos. Todėl norėdami Jums padėti to išvengti, siūlome rinktis visam statybos procesui vieną tiekėją, taip sutaupysite laiko, taip pat ir perkant kaip pavyzdys nuo pamatų iki stogo ir fasado apdailos, tai atėjus eilei šių medžiagų kainą gausite visai kitą, nei pirkėjas „iš gatvės“

Norėdami padėti Jums to išvengti siūlome tapti Jūsų partneriais viso statybos proceso metu. Mes galime būti naudingi:

-Konsultuojame dėl optimaliausių statybos sprendimų.

– Teikiame geros kainos pasiūlymus.
– Viskas iš vieno tiekėjo, nuo pamatų iki fasado apdailos, stogo dangos, aplinkos tvarkymo medžiagų gerai Lietuvoje ir Europoje žinomų gamintojų.
– Užtikrintas medžiagų tiekimas tiesiai į objektą.
– Sutaupysite laiko, nervų ir pinigų.

UAB Arpekas yra nedidelė, puikiai išmananti savo veiklos sritį kompanija – specializuotas statybinių medžiagų tiekėjas, su tikslu maksimaliai tenkinti klientų poreikius, pateikti optimalius ir racionalius sprendimus tiek statybinių medžiagų, tiek ir darbų atlikimo srityje. Siekiame įnešti novatoriškų, patikimų idėjų, kurios apjungtų sparčiai augančias technologijas su augančiais vartotojų lūkesčiais.

Atstovaujame Lietuvoje gamintojus iš Vokietijos, Danijos, Austrijos, Ispanijos, Lenkijos ir kt. Europos valstybių. Siekiame klientui pasiūlyti tik aukštos kokybės ir technologiškai išvystytus gaminius todėl gamintojus renkamės ypač preciziškai. Siūloma produkcija yra ilgaamžė ir išlaiko estetinę išvaizdą ilgus metus. Tai įgyvendinti padeda gamintojų gamybinių normų ir aukštų pagamintos produkcijos kokybės kontrolės normų laikymasis.

Naudinga pasidomėti:

Visos cerpes – katalogas.

Stogocerpes.lt

Vizija – pasirinktose srityse tapti įmone teikiančia aukščiausio lygio aptarnavimą, plačiausią produktų pasirinkimą ir konkurencingiausias kainas

Misija – užsidirbti savo klientų pasitikėjimą, viršijant jų lūkesčius, kad jie su malonumu vėl bendradarbiautų su mumis ir rekomenduotų įmonę Arpekas kitiems.

Vertybės –

  • rūpestingumas ir dėmesys
  • profesionalumas ir kokybė
  • atsakingumas
  • lankstumas

Kviečiame bendradarbiauti visus besistatančius ar rekonstruojančius namą privačius klientus, darbų vykdytojus, statybines ir prekybines organizacijas, architektus bei projektuotojus – kiekvieną ieškantį kokybiškų gaminių ir palankios kainos, patikimo tiekimo ar patarimo realizuojant novatoriškus sprendimus.