21 rugsėjo, 2021

Būdami namuose – būkite kokybiškai

Saulės spinduliai, šviesa, grynas oras – visi žinome, jog šie dalykai yra itin svarbūs tiek fizinei, tiek emocinei sveikatai. Žmonės, kurie įsirenginėja savo namus, neretai suka galvą, kaip gi padaryti, kad namuose būtų šviesiau. Jie ieško šviesesnės spalvos baldų, tapetų arba sienų dažų ir visa tai yra gerai, bet yra vienas „bet“. Svarbiausia yra natūrali šviesa, tai yra šviesos spinduliai. Joks, net prabangiausias apšvietimas ar tinkamai suprojektuotas kambarys, to neatstos. Būtent todėl šiandien vis daugiau žmonių prašo didelių langų, o viršutiniame aukšte vis dažniau puikuojasi stoglangiai. Sakome, jog puikuojasi, mat stogo langai iš tikrųjų paverčia namą ypatingą, įdomesnį, originalesnį. Taip, stogo langai jau nėra naujiena, o jų populiarumas vis auga, tačiau kiekvienas namas yra unikalus, todėl ir stoglangiai atrodo vis kitaip. Juo labiau, šiandien jų pasirinkimas išties platus. Tereikia kreiptis į savo srities specialistus, su jų pagalba išsirikti, kokie stoglangiai Jums tiktų bei užsisakyti jų įmontavimo paslaugą. Viskas.

Kaip stoglangiai pagerina mūsų gyvenimą?

Grynas oras

Kiek laiko  praleidžiame savo namuose, priklauso nuo mūsų gyvenimo būdo, užimtumo, pomėgių ir kitų faktorių, tačiau, bet kokiu atveju, namuose mes būname. Klausimas – ar būname kokybiškai? Jeigu namuose tamsa (yra tik dirbtinė šviesa), nėra gryno oro, tai jau negerai. Stoglangiai puikiai padeda išvėdinti namus, juo labiau, kad paskutinis aukštas (palėpė) dažnai būna tiesiog nevėdinami. Gryno oro trūkumas neigiamai veikia visą organizmą, savijautą, mes tampame labiau mieguisti, sunkiai sekasi dirbti, susikaupti, gali atsirasti galvos ir kiti skausmai, o su laiku oro trūkumas tiesiog išvargins mūsų organizmą. Nevėdinamose patalpose žymiai greičiau atsiranda drėgmė, o kartu su ja – ir pelėsis.

Arčiau gamtos

Turite būti namuose, bet tuo pačiu norite ir gamtos? Stoglangiai padės ir šiuo atveju – Jums tereikės atsipalaiduoti ir puikuotis vaizdais už lango… Galbūt stipriai sninga, lyja lietus, o gal kaip tik šviečia saulė, skraido paukščiai ar net matosi spalvinga vaivorykštė? Stebėkite debesis ir, kaip vaikystėje, įsivaizduokite, kokie gyvūnai ar daiktai yra matomi danguje. Sakoma, jog iš gyvenimo reikia imti viską, ką geriausio jis duoda, lygiai tas pats yra ir su namais – jeigu juose gali būti įrengti stogo langai, tai kodėl gi tuo nepasinaudojus?

Ypač platus pasirinkimas

Šiandien rinkoje yra toks platus stogo langų pasirinkimas, jog tikrai atrasite sau tinkamą. Skiriasi tiek stogo formos, tiek dydis. Vienas svarbiausių mūsų patarimų – kreipkitės tik į tuos, kurie išmano šią sritį. Stoglangiai bei jų montavimas nėra sudėtingas, tačiau šis darbas reikalauja specifinių žinių bei sugebėjimų. Taip pat, tik patyrę meistrai galės tinkamai pakonsultuoti dėl stogo langų pasirinkimo, mat jie turi įvertinti, kur būtent galimas jų montavimas, kokius rinktis. Jie turi apmąstyti daug detalių, kad pasiūlytų Jums tinkamiausią sprendimą, tačiau, patikėkite, profesionalams tai neužtrunka daug laiko.

Mūsų asortimente yra ROTO, VELUX, FAKRO bei OKPOL stogo langai, kurie jau seniai užsitarnavo tiek meistrų, tiek klientų pasitikėjimą. 

Kainas ir visas įsigijimo sąlygas sužinosite telefonu: 8-685 71902 arba užpildę užklausos formą.

Didesniems užsakymams taikome papildomas nuolaidas. Atsiųskite mums stogo brėžinius ir mes pateiksime Jums pasiūlymą.

Šiandien rinkoje yra toks platus stogo langų pasirinkimas, jog tikrai atrasite sau tinkamą | stogocerpes.lt

Taip pat skaitykite:

Naujienos , , , ,