liepos 4, 2019

Elegantiški ir išskirtiniai namai su LED apšvietimo laiptais

Vidaus laiptų apšvietimas sąlygoja skirtingų poreikių derinimą, t. y. tuos, kurie griežčiau susiję su funkcionalumu ir saugumu, ir tie, kurie yra labiau susiję su estetine interjero visuma. Štai kodėl laiptai su. LED apšvietimo sistema tampa pridėtine verte jūsų namų aplinkai.

1. Sauga

Prieblandoje matyti, kur jūs keliate kojas, kuomet lipate  aukštyn/žemyn laiptais, visada yra didelis privalumas. Dažnu atveju lipant laiptais net nesusimąstoma, kad tokie pavojai laukia, kaip pvz., besimėtantys daiktai ant pakopų, netinkamas pakopų aukštis ar slidus pakopų paviršius didina riziką paslysti ir susižeisti. Todėl LED žibintai laiptų pakopose leidžia saugiau ir sklandžiau naudotis laiptais net ir prietemoje.

2. Praktiškumas

Renkantis laiptų apšvietimo tipą, taip pat būtina įvertinti vartojimo sąnaudas ir apšvietimo ilgaamžiškumą. „Mobirolo Led laiptams būdinga automatinė apšvietimo sistema, visiškai integruota į pačius laiptų modulius. Jiems nereikia jungiklio, nes šviesa automatiškai įsijungia reaguodama į praėjimą (veikia nuo judesio daviklio, taip pat turi šviesos laikmatį, t. y. apšvietimas išsijungia praėjus tam tikram laiko tarpui, kurį galite nustatyti individualiai).
Be kita to, šviesos šaltinis (LED) vartoja stebėtinai mažai energijos, RGB intensyvumas ir spalvos yra reguliuojamos nuotoliniu būdu. Elektros energijos šaltinio gedimo atveju (dingus elektrai) akumuliatorius garantuoja apšvietimą ir aktyvuoja  avarinį laiptų apšvietimą.

3. Elegancija

Šviesos diodų (LED) lemputės leidžia platų pritaikymų spektrą ir, prireikus, galimybę pasirinkti paprastus ir elegantiškus skirtingų spalvų variantus, galinčius papuošti namų interjerą. Originali apšvietimo sistema, kuri tinkamai parinkta ir išdėstyta, padidins bet kokio jūsų namų kampelio  vertę. Aplinka taps malonesnė ir labiau elegantiška.

Taip pat skaitykite:

Štai keletas pavyzdžių:

PURA LED

elegant and exclusive houses with led lighting stairs


Šie sraigtiniai laiptai montuojami be centrinės ašies (konsolės), tačiau vietoje jos, montuojama vertikali atrama, siekiant padidinti laiptų stabilumą ir saugumą. Laiptai papildyti LED apšvietimu, kas jiems suteikia elegantiškumo ir išskirtinumo Jūsų namams.FLY CHROME LED


Atskirų statramsčių, ąžuolo medienos laiptai, sendinti smėliu (421S spalva), metalo dalys su chromo apdaila. LED sistema nepastebimai sumontuota pakopų kraštuose.
JAZZ CHROME LED
Šiuolaikinės konstrukcijos laiptinė, pagaminta iš plieninių modulių. Statramsčiai iš plieno, dekoruoti chromo apdaila, porankis iš medžio masyvo. LED apšvietimas integruotas į laiptų modulius.

Įdiegus LED apšvietimą, Jūsų laiptai ne tik taps modernūs, tačiau tai nebebus tik tranzito vieta, jungianti įvairius namo aukštus, bet taps charakteringu Jūsų namų interjero elementu.

Stogo čerpės

Naujienos
About administratorius