6 gruodžio, 2019

Faktai apie čerpes

Kodėl čerpės yra populiariausias stogo dangų gaminys pasaulyje? Jos pasižymi ilgaamžiškumu, taupo energijos sąnaudas ir apsaugotos taip, kaip nei viena kita stogo danga. Skaitykite toliau ir sužinokite, kodėl čerpės yra geriausias pasirinkimas daugeliui namų savininkų.

Su čerpių danga galima išgauti įvairius architektūros stilius | stogocerpes.lt

Skirta ilgalaikiam našumui

Daugelyje pasaulio vietų, čerpės yra seniausias pasirinkimas, palyginti su kitomis stogo dangų medžiagomis. Dėl modernaus inžinerinio dizaino čerpinis stogas natūraliai vėdinasi ir yra pagrindinė stogo danga šiltame ir šaltame klimatuose. Didesnis čerpių svoris ir tvirtumas leidžia patenkinti šiandienos keliamus projektavimo reikalavimus visuose klimato regionuose.

Galima įsigyti įvairių spalvų ir stilių

Stogo čerpės yra įvairių spalvų, formų ir dydžių. Tiesą sakant, įgyvendindami šiuolaikines naujoves, betoninių ir keraminių stogo čerpių gamintojai gali gaminti čerpes, tinkančias bet kokiam architektūriniam stiliui, nuo autentiškų Ispanijos ir Viduržemio jūros iki Naujosios Anglijos kolonijinių, istorinių ar šiuolaikinių. Stogo čerpės gali būti plokščios, banguotos, ir kitų formų, kurios stengiasi atkartoti šimtametes stogo medžiagas. Iš tikrųjų galimybės yra beribės.

Lygios formos keraminių čerpių stogas | stogocerpes.lt

Išlaikykite stogo spalvą

Čerpių spalvos išgaunamos iš natūralių šaltinių, tokių kaip molio spalva ir mišinys, kurie naudojami keraminėse čerpėse, arba iš geležies oksido pigmentų betoninėse čerpėse, abi yra ypač patvarios. Pailginant elementų poveikį plytelėms gali skirtis spalvų minkštumas. Kai kurie keraminių čerpių gamintojai garantuoja, kad jų čerpės neišbluks 50 metų.

Ilgalaikė apsauga

Norėdami išlaikyti ilgalaikį stogo dangos grožį, yra svarbus ir čerpių svoris, nes jis suteikia ilgalaikę apsaugą, nesukeldamas problemų, kaip kitos stogo dangos. Daugelis šiandien pastatytų namų yra pakankamai stiprūs, kad išlaikytų čerpinio stogo svorį. Tam tikruose regionuose taip pat siūlomos lengvųjų čerpių rūšys, kurios idealiai tinka naujiems projektams ir stogų dangų renovacijai. Čerpės dažniausiai tampa pasirinkta stogo danga ne tik dėl patvarumo, bet ir dėl lengvos priežiūros. Pavienes čerpes yra daug lengviau, tvarkyti ir pakeisti nei kitas stogo medžiagas.

Gali atlaikyti stiprų vėją

Dėl savo atsparumo atšiauriems orams betono ir molio čerpės ir toliau yra geriausia stogo danga daugelyje regionų. Tinkamai sumontavus, čerpių stogo danga yra viena iš nedaugelio pasirinktų stogo dangų sistemų, kurios, kaip įrodyta, gali atlaikyti net 150 mylių per valandą vėją.

Ekonomiškas

Keraminių ir betoninių čerpių stogai yra vienas ekonomiškiausių pasirinkimų dėl ilgo jų eksploatavimo laikotarpio – nuo 50 iki 100 metų ar daugiau. Betoninės ir keraminės čerpės pranoksta kitas stogo dangas, gamintojai siūlo garantijas nuo 30 metų iki konstrukcijos gyvavimo laiko. Tiesą sakant, Azijoje ir Europoje daugelis konstrukcijų su molinėmis stogo čerpėmis per amžius išliko nepažeistos, funkcionalios ir gražios.

Sukėlus čerpes ant stogo, taupomas stogo uždengimo laikas | stogocerpes.lt

Reikalauja itin ribotos priežiūros

Visoms stogo dangų sistemoms reikalinga tam tikra priežiūra, o tam tikram klimatui ir regionams kyla ypatingų problemų, neatsižvelgiant į stogo dangos sistemos tipą. Normaliomis sąlygomis čerpių stogams reikalinga itin minimali priežiūra. Naudojant čerpes, techninę priežiūrą galima atlikti tik su latakais ir ventiliacija. Naudojant kitas stogo dangų sistemas, didžiąją dalį stogo paviršiaus gali reikėti dažyti, valyti ir (arba) užsandarinti.

Jus taip pat gali sudominti:

6 įdomūs faktai apie čerpinį stogą
5 priežastys, kodėl reikia valyti latakus

Naujienos