21 vasario, 2020

Keraminės čerpės kaip universali stogo medžiaga

Kiekvienas, kuris pasistatė ar ketina statyti namą, žino, kiek daug priklauso nuo stogo dangos medžiagos pasirinkimo. Teisingai parinktas ir sumontuotas stogas tarnaus daugiau nei vieną dešimtį metų, patikimai apsaugodamas namus bet kokiu oru.
Yra įvairių tipų namų stogai, taip pat stogo dangos. Norėdami pasirinkti tinkamiausią variantą, turėtumėte atsižvelgti į savybes. Norėdami tai padaryti, turite išsiaiškinti, kokie yra stogų tipai. Nuotraukos suteikia išsamiausią stogo išvaizdos vaizdą. Tuo pačiu metu stogo tipas turi įtakos ne tik namo išvaizdai, bet ir namo sugebėjimui palaikyti patalpų temperatūrą.
Toliau šiame straipsnyje aptariami pagrindiniai šiuolaikiniai stogo dangų tipai.
Stogų tipai
Atsakant į klausimą, kokie yra stogų tipai, reikia pradėti nuo pagrindinių kriterijų, pagal kuriuos skirstomi stogų tipai.
Yra du iš jų:
● stogo nuolydis;
● šlaitų skaičius.
Atsižvelgiant į stogo nuolydžio kampą, jie yra skirstomi į plokščius ir šlaitinius.
Savo ruožtu šlaitiniai stogai taip pat yra suskirstyti į įvairius tipus, kurių pavadinimuose atsižvelgiama į šlaitų skaičių: vienšlaičiai, dvišlaičiai ir kt.
Aptarinėjant privataus būsto statybą, populiariausi stogų tipai yra dvišlaičiai ir valminiai. Jie tinka tiek namams su ventiliuojama palėpe, tiek pastatams su izoliuota palėpe.
Dvišlaitis stogas
Lietuvoje, labiausiai paplitęs dvišlaitis stogas.
Šiuo atveju stogą sudaro du šlaitai, nukreipti priešingomis kryptimis, kurie taip pat suformuoja trikampes galines sienas.

Dvišlaičiame stoge puikiai dera stoglangiai | stogocerpes.lt

Valminis stogas
Vis dažniau naudojamas valminis stogas, susidedantis iš 4 šlaitų, iš kurių 2 yra trikampio formos, o 2 – trapecijos formos.
Taip pat valminį stogą gali sudaryti keturi šlaitai, kurie yra 4 trikampiai, susiliejantys viename taške.

Valminiam stogui užbaigti naudojamos specialios “ovalios” kraigo čerpės | stogocerpes.lt

Stogo dangų medžiagų rūšys
Artėjant prie stogo dangos medžiagos pasirinkimo, mes susiduriame su didžiuliu dangos rūšių įvairove.
Stogo dangos skiriasi gamybos medžiaga ir turi įvairius parametrus. Kokios stogo dangos medžiagos naudojamos dažniau nei kitos?
Dažniausiai naudojamos šios stogo dangos:
skalūnas;
plieno, aliuminio ar vario falcinė danga;
ritininės stogo dangos;
plieninės čerpės;
natūrali čerpė.
Viena iš pirmaujančių vietų tarp stogo dangų pagal patikimumą ir ilgaamžiškumą yra čerpės. Ji pagaminta iš įvairių žaliavų ir gali būti naudojama skirtingomis sąlygomis pagal savo savybes.

Stogo čerpių tipai
Statant privačius namus naudojamos šios čerpių rūšys:
lanksti (minkšta);
plieninės čerpės;
keraminės;
betoninės;
kompozicinės.
Įvairių tipų stogo dangos, pagamintos iš keramikos, tampa beveik universalia stogo danga.
Faktiškai čerpės tinka bet kokiam stogui: ne tik paprastam šlaitiniam, bet ir sudėtingesnei stogo konstrukcijai, pavyzdžiui, cilindriniam, kūginio ar piramidės tipo.
Keraminės čerpės yra stipri ir patvari medžiaga, ji turi aukštą garso izoliacijos lygį, o atsparumas ugniai priklauso nedegių medžiagų klasei. Be to, jos puikiai atrodo ir papuošia bet kokios, net ir neįprasčiausios formos, stogą. Todėl visi, kurie galvoja apie savo namo stogo sutvarkymą, turėtų atkreipti dėmesį į šią stogo dangos medžiagą.
Mūsų siūlomos čerpės yra idealios norint įrengti patvarų stogą. Medžiaga yra patvari, lengvai montuojama, o siūlomas asortimentas patenkins net reikliausius vartotojus.
Siūlomos keraminės čerpės į Lietuvą importuojamos iš Europos. Mes kartu su gamintojais esame atsakingi už aukščiausią gaminių kokybę ir patvarumą.
Danga visada išlaikys savo spalvą per visą čerpių tarnavimo laiką.

Jus taip pat gali sudominti:

6 įdomūs faktai apie čerpinį stogą
5 priežastys, kodėl reikia valyti latakus

Naujienos
About administratorius