rugsėjo 6, 2019

Klinkerinės apdailos plytos – vienas patraukliausių fasadų architektūros stilių

Galime rasti daugybę fasadų,  kur apdailai yra panaudotos klinkerio apdailos  plytos, tiek istoriniuose mūriniuose pastatuose, tiek ir šiuolaikinėje architektūroje, kur fasadinės plytos yra naudojamos norint pasiekti ypatingą efektą.

Klinkerio plytos yra ilgaamžė fasado apdailos medžiaga, kurio gamybai naudojamos specialių rūšių molis, smėlis ir kitos natūralios medžiagos.

Degtos molio klinkerio plytos yra tvirtos, patvarios ir nereikalauja priežiūros. Jų spalvos niekada nepraranda spindesio. Kaip ir visos klinkerinės statybinės medžiagos, apdailos plytos yra ekologiškos ir tvarios. Jų eksploatavimo laikas yra tikrai žymiai daugiau nei 100 metų, joms beveik nereikia jokios priežiūros, todėl yra ypač ekonomiškos.

Apdailos plytos yra viena iš patraukliausių fasadų architektūros stiliaus medžiagų. Kiekviena atskira plyta yra dizaino elementas ir geriausiai tinka išreikšti pastato savininko norus, stilių ir vizijas – nesvarbu, ar tai viduje, ar išorėje – vienbučiams ar daugiabučiams biurų pastatams.

Klinkerio plytos – tai nesuskaičiuojama daugybė galimų dizainų.
Gamintojai siūlo įvairiausią fasadinių plytų gamą. Vienas iš didžiausią patirtį ir tradicijas šioje srityje turinčių gamintojų Wienerberger, tiekia įvairius fasadų ir sodų, terasų ir atvirų erdvių, klinkerio plytų asortimentus, kurie yra naudojami kaip tapatybę sukuriantys sienų elementai. Ypatingai platus spalvų, formatų ir paviršių pasirinkimas, kartu su įvairiomis klojimo galimybėmis ir skiedinio spalvomis leidžia sukurti daugybę galimų dizainų. Be to, labai svarbu, kad apdailos plytos apsaugo pastatą ir jame esančius asmenis nuo šalčio, drėgmės ir šilumos pertekliaus, taip pat tai gaminiai, kurie yra visiškai atsparūs ugniai.

Naujienos
About administratorius