kovo 27, 2020

Kodėl reikėtų rinktis šlaitinį stogą

KODĖL RINKTIS ŠLAITINĮ STOGĄ?


Šie stogai yra vieni iš labiausiai paplitusių Europoje, ypač Vokietijoje, ir tikrai nėra įspūdingi tik vizualiai. Jie nustato atsparumo ir stogo galimybių standartus. Šlaitiniai stogai gali būti pačių įvairiausių formų. Šlaitinis stogas suteikia namo savininkui apsaugą kelioms kartoms, jei jis teisingai įrengtas.

Glazūruotų keraminių čerpių stogas | stogocerpes.lt


KOKS STOGAS LAIKOMAS ŠLAITINIU?
Pagal apibrėžimą šlaitiniai stogai yra stogai, kurių nuolydis yra 20 ar daugiau laipsnių. Stogai, kurių nuolydis neviršija 10 laipsnių, klasifikuojami kaip plokšti stogai. Bet ką tarp jų galima apibūdinti kaip mažo nuolydžio šlaitinį stogą.
Tam tikrus stogo čerpių modelius galima naudoti prie 7 laipsnių nuolydžio, įrengiant papildomą stogo izoliacijos sluoksnį.

APSAUGA NUO ORO ĮTAKOS, VĖJO IR VANDENS
Šlaitinis stogas, uždengtas keraminėmis stogo čerpėmis, apsaugo nuo drėgmės ir vėjo įsiskverbimo blogo oro metu. Ši apsauginė funkcija pasiekiama dėl puikios molinių čerpių sukabinimo sistemos.
Derinant kartu su aukštos kokybės apatinio stogo sluoksnio įrengimu, vanduo nepatenka į pastato vidų.
Dėka specialiai sukurtos apsaugos, šlaitiniai stogai puikiai atlaiko audras.

GYVENAMOSIOS ERDVĖS MANSARDOJE IŠPLĖTIMAS
Šlaitiniai stogai suteikia erdvę tiesiogiai po stogu. Stogo erdvėse galima sukurti naudingą ir labai mėgstamą gyvenamąją erdvę.
Stogo erdvė taip pat gali būti išplėtota vėliau. Šlaitiniai stogai suteikia lankstumo planuojant gyvenimą ir šeimą. Erdvės po stogu dažnai naudojamos kaip kambariai mokymuisi ar vaikų kambariai ir dėl vidinių šlaitų yra ypatingai žavūs.

Į šlaitinį stogą įmontuotas stoglangis suteikia daugiau komforto | stogocerpes.lt

TVARUMAS TURINT MAŽAS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS IŠLAIDAS
Paprastai šlaitiniai stogai yra patvaresni nei plokšti stogai. Stogo čerpių gyvenimo trukmė yra daugiau nei 50 metų. Be to, jūs gaunate mažiausiai 30 metų garantiją keraminėms ir betoninėms čerpėms.
Pažeidimai šlaitiniams stogams dažnai pastebimi greičiau, o remontą atlikti esant reikalui paprastai būna žymiai lengviau ir pigiau. Ilgainiui šlaitinių stogų įsigijimas ir priežiūra yra ekonomiškesnis, palyginti su plokščiais stogais.

Keraminės čerpės tarnauja ne vieną dešimtmetį | stogocerpes.lt

APSAUGA NUO ŠALČIO IR KARŠČIO
Paprastai šlaitiniai stogai yra dvisluoksniai, kas turi izoliacijos pranašumų ir užtikrina malonesnį vidaus klimatą. Žiemą gerai izoliuotas šlaitinis stogas neleidžia šalti ir užtikrina, kad interjeras išliktų jaukus ir šiltas.
Kita vertus, vasarą stogo konstrukcija apsaugo nuo perkaitimo.
Priešingai, plokšti stogai paprastai yra vieno sluoksnio stogo konstrukcija.
APSAUGA NUO TRIUKŠMO IR GARSO
Dvisluoksnis vėdinamas dizainas kartu su gera izoliacija apsaugo nuo aplinkos triukšmo, pavyzdžiui, orlaivių ir eismo triukšmo, taip pat nuo vėjo ir lietaus. Priešingai nei plokščias stogas, lietus ant stogo paviršiaus krenta ne vertikaliai.
Tai sukuria ramesnę atmosferą ir ramesnį erdvės pojūtį.

SVEIKAS VIDAUS KLIMATAS
Pasvirę stogai su tam tikromis dangomis, tokiomis kaip stogo čerpės, yra tiesiog įrengiami taip, kad praleistų vandens garus, atsirandančius dėl įprastos buitinės veiklos.
Be to, keraminės čerpės kritulių metu greitai sugeria vandenį, o paskui jį grąžina į aplinką. Vėdinama konstrukcija sukuria malonų vidaus klimatą ir apsaugo nuo pelėsių susidarymo bei pažeidimų.

Namuose su keraminiu stogu mikroklimatas bus geresnis | stogocerpes.lt

Jus taip pat gali sudominti:

6 įdomūs faktai apie čerpinį stogą
5 priežastys, kodėl reikia valyti latakus

Naujienos
About administratorius