balandžio 11, 2020

Modulinių laiptų privalumai

Moduliniai laiptai yra surinkti iš atskirų elementų. Dėl to, kad jie gali turėti įvairių formų ir konfigūracijų įvairovę. Tokie dizainai yra dar populiaresni nei jų „betoniniai kolegos“. Viskas dėl to, kad jie turi gana didelį privalumų sąrašą.

Laiptai su LED apšvietimu | stogocerpes.lt

Laiptų iš modulių kaina yra daug mažesnė nei betoninių konstrukcijų. Todėl moduliniai gaminiai tampa prieinami statantiems ekonominės klasės namus. Šiuos laiptus taip lengva surinkti, kad net žmogus, neturintis patirties statybose, gali juos sumontuoti savo rankomis. Dėka aiškiai suprantamų montavimo instrukcijų darbas tampa malonumu.

Moduliniai laiptai puikiai dera su moderniu namų dizainu | stogocerpes.lt

Surenkamieji moduliniai laiptai puikiai dera su visais interjero stiliais. Ypač kambariuose, kuriuose yra modernus dizainas, tokie dizainai atrodo neatsiejama dalis. Iš tų pačių modulių galima surinkti konstrukcijas, vedančias į antrą aukštą, labai skirtingų formų. Tai gali būti tiek tiesinės, tiek spiralinės, tiek

Moduliniai laiptai lengvai priderinami prie esamo namų dizaino | stogocerpes.lt

Iš modulių pagamintos laiptų konstrukcijos užima daug mažiau vietos nei betoninės (monolitinės) konstrukcijos. Taip pat gali būti naudojama laisva vieta po tokiais interjero elementais. Moduliniai laiptai puikiai tinka absoliučiai bet kurioje patalpoje. Jie neužims daug vietos ir tuo pačiu yra labai patogūs naudoti. Pasitelkdami šiek tiek vaizduotės ir kantrybės, galite lengvai sukurti savo svajonių interjerą, kurio ašimi gali tapti laiptai.

Naujienos
About administratorius