vasario 6, 2020

Pagrindiniai austriškų palėpės laiptų modeliai. Trumpai ir aiškiai

Visi palėpės laiptų modeliai yra labai patogūs naudoti – vos keliais žingsniais laiptai sulankstomi į kompaktišką dėžę, neužimdami vietos. Vienas pagrindinių MINKA (Austrija) palėpės laiptų bruožų yra unikalus apatinio dangčio dizainas, kuris „užmaskuotas“ ir tinka bet kokio kambario interjerui dėl patogios formos ir mažo dydžio.
Bet kuriame name, kuriame yra palėpė, greičiausiai kyla problema, kaip laiptus išdėstyti kuo patogiau, kad jie neužimtų daug vietos. Stacionarūs laiptai, be didelių matmenų, kartais gali kainuoti nemažą sumą pinigų. Geriausias ir priimtiniausias pasirinkimas yra įrengti MINKA sulankstomas palėpės laiptus, kurie padės sutaupyti brangią vietą jūsų namuose ir be kita ko –padės taupyti Jūsų pinigus.


Populiariausi MINKA laiptų modeliai


Palėpės (arba mansardiniai) laiptai MINKA TRADITION – sulankstomi trijų dalių laiptai yra kompaktiški ir patvarūs, dažnai naudojami šaltose mansardos patalpose. Sandarinimo juosta aplink liuko perimetrą apsaugo nuo skersvėjų ir dulkių, laiptai pagaminti iš aukštos kokybės MDF. Apatinis izoliacinis liukas – medinis, storis – 33 mm, padidinta šilumos ir garso izoliacija iš poliuretano putų. Visos metalinės dalys yra cinkuotos karštuoju būdu ir padengtos specialiais milteliniais dažais, kurie padeda veiksmingai apsaugoti laiptų elementus nuo korozijos. Darbo krūvis iki 150 kg.

MINKA Tradition palėpės laiptai | stogocerpes.lt

Perkamiausi palėpės laiptai MINKA POLAR EXTREMЕ – 87 mm storio izoliuotas liukas su dviejų padėčių sukama spyna – pagrindiniai šio modelio pranašumai. Visose sandarinimo grandinėse nėra siūlių, 4 klasės sandarumas, optimalus šilumos izoliacijos koeficientas (Uw=0,59 W/m2K). Aukštas jungiamųjų tvirtinimo elementų patikimumas. Dėl kompaktiško dizaino šie laiptai namuose užims labai mažai vietos. Darbo krūvis iki 150 kg. Yra keli angos dydžiai, kurie žymiai supaprastins pasirinkimą!

MINKA Polar Extrem palėpės laiptai | stogocerpes.lt

Palėpės laiptai STANDART – pasižymi prieinama kaina ir aukšta kokybe. Jis turi rudos spalvos dangtį, storis – 33 mm; besiūlė aukštos kokybės tarpinė per visą liuko kontūrą; laiptų dėžė pagaminta iš aukštos kokybės MDF; maksimali apkrova iki 150 kg. STANDART modelis yra vienas ekonomiškiausių ir optimaliausių variantų.

MINKA Standart palėpės laiptai | stogocerpes.lt

Palėpės laiptai EUROFIRE PROTECT – atsparumas ugniai iki 30 minučių, klasė – EI230. Patikimi, lengvai naudojami, aprūpinti patvariais laipteliais su neslystančiais grioveliais. Taip pat galima įrengti papildomą metalinį turėklą; 4 klasių sandarumas; baltas apatinis dangtis, gerai izoliuotas, storis – 60 mm; paslėpti vyriai, kurie saugiai pritvirtina dangą; darbo krūvis iki 150 kg.

MINKA Eurofire Protect palėpės laiptai | stogocerpes.lt

STEEL metaliniai palėpės laiptai. Pagrindinis šių metalinių laiptų privalumas – prieinama kaina ir nerūdijantis plienas dažytas milteliniu būdu. Kopėčios išbandytos pagal DIN EN 14975: 2007; iš abiejų pusių dangtis baltas, izoliuotas, storis – 33 mm; Besiūlis dvipusis sandarinimas rėmas pagamintas iš aukštos kokybės MDF. Taip pat standartiškai galima įrengti papildomą turėklą, plieninius turėklus; darbo krūvis iki 150 kg. STEEL palėpės laiptai patikimai tarnaus jums daugelį metų.

MINKA Steel palėpės laiptai | stogocerpes.lt

Palėpės laiptai „PASSIV PLUS“ – šie plieniniai laiptai turi aukščiausią atsparumą ugniai – iki 60 minučių, todėl yra saugiausi ir patikimiausi iš gaisrinių laiptų klasės. Paslėpti vyriai patikimai pritvirtina liuką, apsauginis bėgis yra standartiniame komplekte, todėl konstrukciją ypač paprasta sulankstyti ir išskleisti. Šie laiptai pasitarnaus kaip rimta gaisro kliūtis, kai namuose plinta gaisras.

MINKA Passive Plus palėpės laiptai | stogocerpes.lt

Taip pat skaitykite:

Naujienos
About administratorius