spalio 18, 2019

Statybos iš molio gaminių pranašumai

Molis skiriasi ne tik savo spalvomis, bet ir savybėmis | stogocerpes.lt

Tiesiog universaliau

Ar tai būtų stogas, fasadas, siena, terasa, viešoji erdvė ar sodas – blokai, stogo čerpės ir plytos  gali būti naudojami įvairiais būdais. Jos yra tvirtos, įrodyta, kad jų eksploatavimo laikas yra daugiau nei 100 metų, ir išlaiko kokybę ir vertę kartoms.

Nuolatinis tolesnis technologijų ir produktų tobulinimas lemia nuolatinį pagrindinių produkto savybių gerinimą. Rezultatai yra optimalūs, išsamūs sprendimai visam pastatui, kurie yra architektūriškai universalūs ir gražūs, energiją taupantys ir tvarūs – nuo rūsio iki stogo.

UAB Arpekas siūlo platų produktų, sprendimų ir paslaugų asortimentą, įskaitant viso pastato fasado apdailą, taip pat ir lauko gyvenamąsias erdves. Tai reiškia ne tik priedus ir produkciją, bet ir konsultavimo bei planavimo paslaugas, taip pat įrankius, specialiai sukurtus palengvinti planavimą – skaičiavimą ir užsakymą.

Medžiaga iš gamtos

Molio – klinkerio plytos ir stogo čerpės yra viena iš seniausių statybinių medžiagų pasaulyje ir vis dar nepaprastai populiari. Tai nenuostabu, nes molio statybinės medžiagos yra natūralios, universalios, patvarios ir stabilios vertės. Tinkamų statybinių medžiagų pasirinkimas yra gyvenimo sprendimas. Modernus pastatas turi atitikti daugybę ekologinių ir ekonominių reikalavimų. Mūsų siūlomuose gaminiuose kaupiama virš 200 metų patirtis ir žinios. Siūlomi gamintojai atidžiai parenka žaliavas ir naudoja pačius moderniausius gamybos būdus, todėl mes galime garantuoti, kad tie produktai teiks malonumą iš kartos į kartą.

Naujienos
About administratorius