kovo 27, 2020

Stoglangis vonios kambaryje: dienos šviesa ir gaivus oras patalpoje

Dušas, kriauklė ir tualetas dažnai būna labai ankštoje erdvėje, ypač jei patalpa po stogu. Bet kas nori išsiversti be dienos šviesos ir gryno oro? Su tinkamai parinktais stogo langu suderinsite ryškumą ir erdvę.

Tam, kad būtų kuo daugiau vietos net ir atidarius stoglangį, ypač tinka panoraminis langas, pvz.: toks kaip „Roto Designo R8“. Jo varčia pilnai atsiveria į išorę ir suteikia maksimalią judėjimo laisvę patalpoje. Dvigubas arba trigubas įstiklinimas taip pat užtikrina maksimalų energijos efektyvumą ir malonią temperatūrą kiekvienu metų laiku. Siekiant privatumo, šiems langams nesunkiai parenkamos vidinės ar išorinės užuolaidėlės.

Plastikinis stoglangis puikiai dera prie balto vonios kambario interjero | stogocerpes.lt

Plastikas palengvina priežiūrą

Kondensatas yra dažna pelėsių augimo priežastis, ypač vonios kambaryje. Dar svarbiau – nepamiršti reguliariai vėdinti patalpos. Todėl vonios kambariai su langais yra mėgstami tiek nuomininkų, tiek savininkų. Kad ilgą laiką galėtumėte mėgautis stoglangiu, patartina pasirinkti plastikinį variantą. Jis atlaiko drėgmę ir yra lengviau prižiūrimas nei medis. Taip pat – stoglangiams su PVC rėmu taikoma ilgesnė gamintojo garantija.

Stoglangiams labai paprasta sumontuoti žaliuzes ar roletus | stogocerpes.lt

Esminis aspektas: ventiliacija

Kitas svarbus aspektas yra vonios kambario vėdinimas. „Roto“, varstomus per vidurinę ašį langus, tokius kaip „Designo R6“, labai lengva atidaryti ir uždaryti rankiniu būdu. Taip pat, šis modelis turi dvi ventiliacines padėtis, kurios leidžia vėdinti patalpas net pilnai nepravėrus stoglangio. Stogo langas yra dideliame aukštyje, į kurį negalima patekti be kopėčių? Tuomet išsirinkite elektrinę versiją ir stogo langą valdykite tiesiog paspausdami mygtuką.

Pagal Jūsų skonį

Jei vis dar norite medienos išvaizdos, „Roto“ siūlo tinkamas dekoratyvines plėveles plastikiniams profiliams (rėmo laminavimą). Didelis įvairių spalvų ir dizaino aksesuarų pasirinkimas paverčia jūsų vonios kambarį sveikatingumo zona, atitinkančia jūsų skonį. Ar tau patinka puristiškas ir aiškus? Tada šviesiai pilkos ir smėlio spalvos žaliuzės yra tinkamas pasirinkimas. Geltonos ar obuolių žalumos spalvos „Rollo Exclusive“ žadina jus spalvingu ir gyvu.

Panoraminis stoglangis – didžiausias komfortas | stogocerpes.lt

Puikus šalutinis poveikis: įranga apsaugo nuo nepageidaujamų žvilgsnių jūsų privačiame SPA!

Taip pat skaitykite:

Naujienos
About administratorius