sausio 16, 2020

Stogo danga keraminės čerpės – elegantiškos ir patvarios medžiagos privalumai

Statant namą svarbu pasirinkti tinkamą medžiagą įrengti stogui. Klientų įvertinimuose keraminės čerpės pirmauja dėl kelių priežasčių – jos perkamos, jei norima tikrai patikimo, tvirto ir patogaus stogo. UAB Arpekas yra pasirengęs pasiūlyti geriausias Europos gamintojų čerpes, tačiau pirmiausia turite išsiaiškinti, kokius privalumus turi ši medžiaga.

Namas su keraminių čerpių stogu ir klinkerio plytų apdaila | stogocerpes.lt

Pagrindiniai keraminių čerpių pranašumai:
Keraminės čerpės – viena seniausių stogo dangų pasaulyje. Ir nepaisant to, kad šiuolaikinė statybų rinka siūlo didžiulę kitų medžiagų įvairovę, čerpės vis dar turi itin didelę paklausą.
Keraminės čerpės yra labiausiai oro sąlygoms atspari medžiaga. Ji nebijo nei sniego, nei saulės, nei šalčio, nei lietaus – krituliai ir temperatūros pokyčiai neturi įtakos čerpių stiprumo ir tankio savybėms.
Keramikinė medžiaga yra ugniai atspari – čerpės nedega, be to, gaminant gaminį atliekamas degimo procesas, kuris lemia dar didesnį atsparumą. Tai reiškia, kad stogas, išklotas tokia medžiaga, bus saugus galimo gaisro atveju.
Medžiaga gerai sulaiko šilumą ir nepraleidžia išorinių garsų. Keraminės čerpės ant stogo suteikia patogų mikroklimatą name žiemą ir vasarą – jis neperkaista saulėje ir neužšąla šaltuoju metų laiku. Lietaus metu medžiaga sugeria sklindančių ant stogo lašelių garsą.
Čerpė laikui bėgant nepraranda savo stiprumo savybių. Tokio stogo tarnavimo laikas iš tikrųjų skaičiuojamas šimtmečiais.

Laikoma, kad pagrindinis šios medžiagos trūkumas yra jos jautrumas smūgiams. Pavyzdžiui, didelė kruša ar ant namo nukritęs medis gali sugadinti čerpių stogą. Tačiau tokiomis „force majeure“ aplinkybėmis nukentės bet kuris kitas stogas. Tačiau keramines čerpes galima lengvai suremontuoti – tereikia pakeisti kelis pažeistus stogo elementus.
UAB Arpekas svetainėje www.stogocerpes.lt pristatomos stogo čerpės yra įvairių spalvų, formų ir dydžių. Galite įsigyti ne tik standartinių, bet ir visiškai išskirtinių natūralių čerpių, kurios namams suteiks neįprastą išvaizdą. Kokybiškai įrengus stogą, statybinė medžiaga žymiai padidins namų komfortą.

Juodos glazūros keraminės čerpės | stogocerpes.lt

Jus taip pat gali sudominti:

6 įdomūs faktai apie čerpinį stogą
5 priežastys, kodėl reikia valyti latakus

Naujienos
About administratorius