25 birželio, 2019

Kada naudinga pirkti stogo dangą – čerpes?

Nors statybos darbai tik įsibėgėja, kai kurie jau yra baigimo stadijoje. Suprantama, tie objektai, kurie pradėti statyti praeitais metais, šių metų vasara yra užbaigiami. Dengiami stogai, tvarkoma aplinka. Todėl klausimas, kada naudinga pirkti, kyla daugeliui savininkų.

Taip pat skaitykite:

Kada naudinga pirkti

kada naudinga pirkti

Įsibėgėjus statybų darbams, tie būsimų namų savininkai, kurie namą statosi patys, stogo dangos žvalgosi iš anksto. Toks veiksmas veda prie tikslo, rasti čerpes priimtina kaina, o gal net ir pigiau. Naudinga atminti, kad statybinių medžiagų paieškoms, šiuo atvejų stogo dangai, sunkumų nesudaro faktas, kad namas dar nepastatytas. Nesvarbu, kad dar tik baigiamos mūryti ar betonuoti sienos. Namas jau turi projektą, todėl patyrę čerpių pardavėjai gali patarti, kada naudinga pirkti čerpes.

Žiemą ar sezono metu

cerpes

Nurodyti, kada naudinga pirkti čerpes negali niekas. Dėl šio veiksmo, sprendimus priima pats namo savininkas arba, jei yra nusamdytas “prarabas”. Žinoma, išankstinė investicija į čerpes nėra privaloma, bet žinant, kad perkant žiemą galima sutaupyti kelis šimtus eurų vien iš čerpinės stogo dangos, veda prie šio klausimo aktualijų. Nors, žiemą, stogų dengimo darbai nėra vykdomi, aktyvus čerpių pardavimas tebevyksta. Galima atrasti itin patrauklių pasiūlymų čerpių įsigijimui, todėl ne visi laukia sezono ir čerpes įsigyja žiemą.

stogo danga

Sezono metu taip pat galima rasti pigių čerpių ir tokių, kurios pasirinkusio savininko namo stogą pavers išskirtiniu. Nors, sezono metu, čerpių kainos gali pakilti 20-35 procentais, kai kurios pardavimo bendrovės gali sau leisti skelbti ir akcijas. UAB Arpekas nuo konkurentų neatsilieka. Nors bendrovė skaičiuoja tik kelis darbo metus, ji jau gali konkuruoti su didelėmis statybinių medžiagų bendrovėmis. Todėl, įsigyti čerpių pigiau galima ir viso sezono metu.

Čerpių rūšys

stogo danga - čerpės

Jei bandėte domėtis, kokia stogo danga uždengti stogą, greičiausiai apsistojote ties patikimiausia – čerpine. Čerpių rūšys yra kelios, nors kiekviena rūšis turi dar ir porūšį. Kelios rūšys, kurios galėtų labiau Jus sudominti yra:

Šios dangų rūšys, greičiausiai, Jums jau yra žinomos, todėl naudinga tik paminėti, kad viena iš populiariausių yra keraminės čerpės. Nors betoninės, bituminės ar plieninė danga kainuoja mažiau, keramikinės čerpės – viena iš perkamiausių. Perkančių apsisprendimą, greičiausiai lemia čerpių ilgaamžiškumas, drėgmės sugeriamumas ir patikimas tarnavimas. Garantiniai laikotarpiai, kuriuos gali sau leisti suteikti gamintojas yra įspūdingi. Gali siekti kiek 30, tiek ir 50 ar net daugiau metų. Tad, kas gali būti praktiškiau už čerpėmis dengtą stogą?

Pradėkite atrasti kokybę, kainą ir ilgaamžiškumą – Stogocerpes.lt

Naujienos