1 liepos, 2019

Kokia stogo danga tinka geriausiai?

Kokia stogo danga? Sutikite, kad namas be stogo – kaip automobilis be ratų. Todėl tam, kad namo statybos ar stogo rekonstrukcijos darbai būtų atlikti pilnai, privalu pasirinkti ir tinkamą dangą.

Kokia stogo danga

kokia stogo danga

Nors stogo dangų pasirinkimas Lietuvoje nėra skurdus, dažnai kyla klausimas, kuri stogo danga geriausia. Panašių klausimų sulaukia ir Stogocerpes.lt pardavimų skyrius. Nors, vienareikšmiškai, geriausia stogo danga – čerpės, ir ko gero, keraminės, vis gi, teigti, kad geriausia ji – kiekvienam užsakovui, būtų per drąsu. Kadangi, kiekvieno vartotojo poreikis gali skirtis nuo ankstesnių užsakovų, kokia stogo danga dengti stogą gali patarti tik profesionalią patirtį turintys specialistai. Čia atsiranda tiesioginio kontakto poreikis – konsultacija, kokia stogo danga yra geriausia Jūsų namo stogui.

Taip pat skaitykite:

Garažo stogas dengtas čerpėmis

cerpes

Jei vartotojas nori pakeisti ar modifikuoti garažo stogą garažų masyve, vargu ar čerpės bus geriausias pasirinkimas. Garažo stogas dengtas čerpėmis labiau tiktų poilsiaviečių ar individualių namų savininkams. Juk ne visi nori skirtingų stogų pastatams, kurie randasi toje pačioje teritorijoje. Juolab, kad vienodos spalvos čerpės suteikia ne tik vientisumo bei estetinio harmoniškumo pastatams, bet ir juos daro išskirtiniais. Ypač tai turėtų būti aktualu tiems savininkams, kurių pastatai yra matomi iš tolo. Čerpės išryškins objektus, todėl pastebės ne tik į svečius atvykstantys draugai ar giminaičiai. Objektą pastebės ir atvykstantys turistai ar poilsiautojai. Todėl į klausimą ar dengti garažo stogą čerpėmis dėl vientisumo ir suderinamumo tarp pastatų išlaikymo – Taip. Ir garažo stogą denkite tokios pat rūšies čerpėmis, kaip dengtas ir pagrindinio namo ar komercinio pastato stogas.

stogo danga

Čerpės ar bitumas

Dėl čerpių populiarumo ir kokybiškumo abejonių nekyla. Keliamas kitas klausimas, ar norimam uždengti stogui yra būtina rinktis tik čerpes. Gali būti, kad stogui pakaktų ir bituminių čerpių, kas ženkliai sumažintų išlaidas. Šios rūšies čerpėmis galite pasidomėti ČIA. Bituminėmis čerpėmis dengtų Lietuvoje galima rasti nemažai. Jomis yra dengiami nedidelių namų, sodybų ar sodo namelių stogai. Tai leidžia ne tik sutaupyti lėšų, bet ir išsaugoti sveiką stogą, nes čerpės reikalauja tvirtesnių konstrukcijų dėl būsimo dangos svorio. Tad, jei turite “namelį ant vištos kojelės”, stogas dengtas čerpėmis nebus gerų sprendimų sąraše. Visada konsultuokitės su Stogocerpes.lt savo darbą išmanančiais specialistais. Klaidos, dažnai kainuoja brangiau.

Jei tikitės ilgaamžiškumo

Nesuklysime tvirtindami, kad pasirinkę stogo dangą, Stogocerpes.lt klientai tikisi ir jos ilgaamžiškumo. Tam pritariame ir mes. Bet deja, bandant amortizuoti dideles išlaidas čerpėms, namų savininkai bando sutaupyti kitur. Pavyzdžiui, nors čerpių gamintojas rekomenduoja lydinčias medžiagas stogo konstrukcijoms, pirkėjai, neretai, renkasi kur kas pigesnes, bet kokybe ženkliai nusileidžiančias medžiagas. Tad, kokybiškos ir gražiai atrodančios čerpės, paklotos ant prastesnės kokybės konstrukcijos negarantuos viso stogo ilgaamžiškumo. Todėl perkant čerpes, visada verta įsiklausyti į pardavėjų rekomendacijas. Jos vartotojams suteikiamos ne tam, kad parduoti daugiau dalių, bet tam, kad Jūsų stogo konstrukcija visa būtų kokybiška, pradedant difuzine plėvele, tęsiant stoglangiais, lietaus nuvedimo sistemomis, kaminais ir baigiant čerpėmis. Visi priedai užtikrins pačios stogo konstrukcijos kokybę, kurią dar labiau įtvirtins pasirinktos čerpės. Priedus rasite ČIA.

Taigi, prieš užsisakant stogo dangas, privalu domėtis patiems, ieškoti informacijos ir klausti Stogocerpes.lt pardavimo specialistų dėl dangos tinkamumo. Nors čerpės yra ilgiausiai tarnaujančios iš visų dangų, nereiškia, kad tokią dangą atlaikys Jūsų namelis…

Profesionalūs sprendimai Jums – Stogocerpes.lt

Naujienos