22 gruodžio, 2022

Klinkerio plytelių grožis ir ilgaamžiškumas


Kai kalbama apie fasadų apdailą, architektai vis dažniau renkasi universalią medžiagą, kuri pasižymi ir grožiu, ir ilgaamžiškumu – klinkerio plyteles. Jos yra puikus pasirinkimas tiek dideliems pastatams, pavyzdžiui, viešbučiams ir daugiabučiams, tiek mažesniems, pavyzdžiui, šeimos namams ar kotedžams. Jos ne tik estetiškos, bet ir pigesnės už plytas, be to, pasižymi geresnėmis vandens sugėrimo savybėmis, todėl yra ideali medžiaga bet kokiam pastato projektui.

Klinkeris yra ideali medžiaga bet kokiam pastato projektui

Kas yra klinkerio plytelės?

Klinkerinės plytelės gaminamos iš molio, išdegto aukštesnėje nei 1100 °C temperatūroje. Šio proceso metu gaunamos plytelės, turinčios unikalią išvaizdą, kuri skiriasi nuo keraminių ar kitų plytelių. Gautos plytelės yra tankesnės nei kitų rūšių plytelės ir pasižymi geresnėmis atsparumo vandeniui savybėmis, o tai reiškia, kad nešvarumai neįsigeria į plytelę ir juos lengvai nuplauna lietaus vanduo.

Klinkerio plytelių naudojimo privalumai

Palyginti su tradicinėmis plytomis, klinkerio plytelės turi keletą privalumų. Pirma, dėl mažesnio tankio jos yra lengvesnės už plytas; dėl to jas lengviau montuoti ir transportuoti. Antra, jos yra įperkamesnės už plytas, nes sutaupoma išlaidų, susijusių su jų gamybos procesu. Trečia, jos pasižymi geresnėmis vandens sugėrimo savybėmis – tai reiškia, kad nešvarumai nesusigeria į plytelių paviršių, todėl jas lengva palaikyti švarias. Galiausiai, jų unikali išvaizda suteikia patrauklumo bet kurio pastato fasadui.

Klinkerio plytelės turi keletą privalumų

Ką reikia žinoti prieš perkant?

Perkant klinkerio plyteles svarbu patikrinti, ar jos yra kokybiškos ir išdegtos tinkamoje temperatūroje. Prastai išdegtos plytelės dažnai gali lengvai įtrūkti arba suskilti, todėl svarbu įsitikinti, kad perkate iš patikimo tiekėjo. Taip pat svarbu atkreipti dėmesį į plytelių dydį ir spalvą, kad būtų užtikrinta, jog jie dera prie bendros pastato estetikos.

Kaip pasirinkti patikimą tiekėją?

Renkantis tiekėją svarbu ieškoti tokio, kuris turi patirties parduodant klinkerio plyteles ir gali pateikti ankstesnių klientų rekomendacijas. Taip pat svarbu palyginti skirtingų tiekėjų kainas ir pasiteirauti apie pristatymo procesą bei teikiamas garantijas. Būtinai patikrinkite įmonės grąžinimo politiką, jei kiltų kokių nors problemų dėl plytelių.
Venkite neaiškių vietų, ar parduodamų neaiškios kokybės plytelių pas fizinius asmenis. Visada pirkite iš profesionalaus tiekėjo, kuris teikia geras klientų aptarnavimo paslaugas ir garantijas savo gaminiams. Iš pradžių patrauklus mažos kainos pasiūlymas pas neaiškius pardavėjus – gali kainuoti didelius nuostolius ateityje. Tad prieš perkant iš tokių vietų privalote įsivertinti ir rizikas.

Sunku apsispręsti dėl dizaino?

Tai ne problema – kreipkitės pas architektus ir dizainerius. Jie padės jums nuspręsti, koks dizainas, medžiaga ir spalva geriausiai tinka jūsų projektui. Jie atsižvelgs į pastato estetiką, taip pat įvertins tokius veiksnius kaip kaina, priežiūros reikalavimai, energijos vartojimo efektyvumas ir urbanistika.

UAB „Arpekas“ siūlo platų prekių pasirinkimą, tik kokybišką produkciją ir draugiškas kainas.  Verčiau vieną kartą sumokėti, pasinaudoti profesionalų paslaugomis ir gauti kokybę, nei mokėti daug kartų ir nusivilti. Mes tikime, jog net kokybiškos prekės ar paslaugos gali kainuoti mažiau, tačiau siūlome nesigundyti analogais, padirbiniais. Pavyzdžiui, pasirinkę tikrą, kokybišką klinkerį gausite patvarią ir ilgaamžę prekę, o sumokėję kiek mažiau už analogą būsite priversti investuoti dvigubai. Taip pat pasirinkę lankstų klinkerį sutaupysite, nes nereikės kviesti profesionalų ir naudotis jų paslaugomis, tačiau klaidos gali kainuoti brangiau ateityje. Mes visada už kokybę. Na, o tai, koks klinkeris tinka būtent Jūsų norimai erdvei, reikėtų spręsti išanalizavus konkretų atvejį bei pastatą. Kreipkitės ir mes Jums padėsime. 

Didesniems užsakymams taikome papildomas nuolaidas.
Kainas ir visas įsigijimo sąlygas sužinosite telefonu: 8-685 71902 arba užpildę užklausos formą.Naujienos , , , , , ,