1 sausio, 2024

Laiptai – ar tai tik konstrukcija?

Puikiai žinome, jog laiptai, tai statinė konstrukcija, kuri leidžia pakilti arba nusileisti tarp skirtingų aukštų arba kitų paviršių (pvz. į palėpę). Jie gali būti įrengti pastato viduje arba išorėje. Nuo to priklauso ir jų pasirinkimas, medžiagos ir kt. Šiandien laiptų gamintojų yra labai daug, o laiptų dizainas, rūšys, medžiagos – taip pat skirtingos. Toks platus pasirinkimas byloja apie didelę paklausą ir įrodo, jog laiptai toli gražu nėra tik konstrukcija.

Dizainas, kokybė, ilgaamžiškumas – puikus derinys

Laiptų pasirinkimas yra labai svarbus. Nuo to priklauso saugumas, komfortas ir, žinoma, bendras vaizdas (interjeras ar eksterjeras). Vien laiptai gali būti labai svarbus akcentas, kuris tuo pačiu dar ir turi ilgai tarnauti, išlaikyti savo pirminę išvaizdą, funkcionalumą. Nė ką mažiau svarbu, kad lipti laiptais būtų itin lengva, patogu, ypač apie saugumą reikėtų pagalvoti, jeigu namie turite mažamečių vaikų ar senyvo amžiaus žmonių. Tačiau gera žinia yra ta, jog dizainas ir aukšta kokybė – puikiai suderinama. Puikus to pavyzdys – Mobirolo laiptai.

 

Mobirolo laiptai – istorija nuo 1966 metų

Būtent tais metais prasidėjo Mobirolo istorija, o šiandien Mobirolo laiptai jau žinomi skirtingose pasaulio šalyse ir yra itin vertinami. Ilgametė patirtis, nuolatinis tobulėjimas, daug sunkaus darbo, nepalaužiamos vertybės ir kruopštus dėmesys detalėms, tai – Mobirolo. Beje, Mobirolo šiandien yra  viena iš pirmaujančių kompanijų, gaminančių aukštos kokybės ir plataus dizaino laiptus. Todėl savo namams ar kitai erdvei skirtus laiptus atras visi, kam norisi aukštos kokybės ir gero estetinio vaizdo.

Kodėl verta rinktis Mobirolo laiptus?

  • Ilgametė patirtis leis pasiūlyti geriausią sprendimą būtent Jums. Taip pat apsaugos nuo nekokybiškų prekių ar paslaugų suteikimo. Aukščiausia laiptų bei aptarnavimo kokybė.
  • Gaminiams naudojama tik FSC-C108913 pažymėtą medieną, kuri apsaugo mūsų planetą ir tuo pačiu yra apdorota netoksiškais vandens pagrindo dažais. Saugu, natūralu, ekologiška.
  • Itin platus pasirinkimas. Šis prekinis ženklas siūlo įvairaus dizaino bei skirtingų medžiagų palėpės laiptus, išorės ir vidaus spiralinius laiptus, nestandartinių laiptų projektavimą, stiklinius, medinius laiptus. Taip pat populiarūs ir kompaktiški, vietą taupantys laiptai, laiptų turėklai ir ne tik. Platus pasirinkimas patenkins net išrankiausių poreikius.
Mobirolo laiptai
Mobirolo laiptai Žingsniai, kurie šviečia…

 

Žingsniai, kurie šviečia…

Mobirolo – pirmieji Italijoje pasiūlė laiptus su integruotu apšvietimu tarp konstrukcijos ir sienos. Todėl šio prekinio ženklo stiprybė – kokybės, funkcionalumo ir šiuolaikiškos estetikos derinys.

Skirtingos apšvietimo galimybės leidžia išsirinkti Jums tinkamiausią variantą. Pavyzdžiui, šviečia kiekviename žingsnyje, apšviečia kraštą tarp laiptų ir sienos, vienoda šviesos juosta ir t.t.

Laiptų pasirinkimas – atsakingas ir profesionalų pagalbos reikalaujantis žingsnis. Todėl siūlome ne tik rinktis kokybiškas prekes, bet ir pasikonsultuoti su tais, kurie išmano laiptų konstrukcijas, jų panaudojimo galimybes ir kitus niuansus.

 

 

Taip pat skaitykite:

Naujienos , ,